De gemeente heeft onlangs een aantal maatregelen genomen ter ondersteuning van de lokale handel in deze crisistijden met betrekking tot het coronavirus.
In dit kader bieden wij u graag 4 bonnen van 5 euro per gezin aan, die u bij de lokale handelaars kunt uitgeven. U ontvangt ze in uw brievenbus.
Elke waardebon van 5 euro kan worden gebruikt bij alle lokale handelaars die aan de actie deelnemen, op voorwaarde dat u ten minste het dubbele van de waarde uitgeeft. Wisselgeld wordt niet teruggegeven op de voucher.
Hieronder vindt u de lijst van deelnemende handelaars.
Deze bonnen zijn geldig van 1 november 2020 tot 31 januari 2021.
U hoeft ze niet meteen op te gebruiken, zodat u ze ook in de horeca kunt gebruiken als de restaurants en cafés weer mogen opengaan.
Als u vragen heeft, kunt u ons bereiken op het nummer 02/383 09 43 gedurende de openingsuren van het gemeentebestuur.
Ondersteun uw lokale handelaars met behulp van deze bonnen.
Zorg goed voor jezelf!
Lijst van de deelnemende handelaars:
| Green Spirit Garden |
| Bio Food |
| Lokale |
| AC Beauty |
| Friends & Fries |
| Once Upon a time |
| De slaapadviseur |
| Linea Lea |
| La Laiterie |
| Geuren en kleuren |
| Linkebreak |
| Jacques Lichtenstein |
| Duc de Praslin |
| Motorcycle yes you can |
| Savoury traiteur |
| Six Sixty Nine |
| Malakoff |
| L'atelier d'Ivan |
| Taksim - NY Food |
| VinMus en verse pasta |
| Vaposhop |
| Proxy Delhaize |
| Carl & Kato |
